Baseus Magic autós szivargyújtó gyorstöltő 2*USB QC3,0 45W CCMLC20A-01 fekete
Elérhetőség: Raktáron
Gyártó: Baseus
Baseus autós töltő két USB bemenettel
Intelligens autós töltő, amely a töltendő eszköznek megfelelően állítja be a tápellátást.
Kedvezmény: -29%
Menny.:db
Kívánságlistára teszem
Leírás és Paraméterek
Gyors töltés
A Baseus autós töltővel 45 W-tal töltheti készülékeit anélkül, hogy aggódnia kellene az eszközei károsodásától.
Leírás
Gyártó Baseus
Modell Magic Series Dual QC digitális kijelző
Termékkód CCMLC20A-01
Anyaga PC
Szín fekete
Bemenet 12-24 V
Kimenet USB 4,5V/5A,:5V/4,5A,:9V/3A,:12V/3A,:20V/2,25A
USB+USB max. 5V/6A
Méretek 60,5 x 30,5 mm