Baseus Magic autós szivargyújtó gyors töltő, 2USB, QC3, 45W CCMLC20A-09
Elérhetőség: Raktáron
Gyártó: Baseus
Erőteljes Baseus autós töltő két USB bemenettel
Intelligens autós töltő, amely a töltendő eszköznek megfelelően állítja be a tápellátást.
Kedvezmény: -37%
Menny.:db
Kívánságlistára teszem
Leírás és Paraméterek
Gyors töltés
A Baseus autós töltővel 45 W-tal töltheti készülékeit anélkül, hogy aggódnia kellene a berendezés károsodásától.
Specification
Producent Baseus
Name Magic Series Dual QC digital display
Product code CCMLC20A-09
Material PC
Color Red + Blue
Input 12-24 V
Output
USB 4,5V/5A, 5V/4,5A, 9V/3A, 12V/3A, 20V/2,25A
USB+USB max. 5V/6A
Dimensions 60,5 x 30,5 mm